دسته بندی: فناوری
گزارش تصویری سایت ما از غرفه همراه اول در نمایشگاه تلکام

نمایشگاه تلکام ۹۳ این روزا در حال برگزاریه و شرکتای بخش ارتباطات همه تلاش می کنن تا جدیدترین اجناس خود رو به معرض نمایش بذارن. این وسط همراه اول به عنوان یکی از اپراتورای اصلی کشور، مثل سالای گذشته یکی از بزرگترین غرفه ها رو در اختیار داره و تلاش می کنه تا سرویسای متفاوت خود رو به کاربران معرفی کنه.

در ادامه مطلب با گزارش تصویری سایت ما همراه باشین، تا بیشتر با اون چیزی که اپراتور اول در تلکام ۹۳ عرضه کرده، آشنا گردید.

کیف پول الکترونیک جیرینگ که بر مبنای ussd code از خدمات بانکی همراه اوله که در تلکام غرفه مخصوص در سالن این اپراتور داره.

همراه اول یه مدت می شه که فروشگاه های اختصاصی خود رو راه اندازی کرده. در حالی که عرضه موبایل به صورت قراردادی با اپراتور هنوز در ایران عادی نشده، همراه اول تلاش می کنه تا در این مورد پیش رو باشه.

در این فروشگاه ها موبایلا برندای جور واجور مثل سامسونگ، سونی، HTC و … به فروش می رسه. قیمت این موبایلا با فروشگاه های دیگه فرقی نداره و خدمات خاصی هم روی اونا ارائه نمی شه.

برند Smart یکی از اسمای جدیدیه که تازگیا اجناس خود رو در بازار ایران عرضه کرده. این برند موبایلای خود رو با ۱۰ درصد تخفیف در فروشگاه های همراه اول به فروش میرسونه.

با ارائه اینترنت نسل ۳G و ۴G، همراه اول مودمای مخصوص خود رو هم معرفی کرده. با به کار گیری این مودما، کاربران می تونن از اینترنت سیم کارت خود روی بقیه دستگاه هاشون هم بهره مند شن.

همونطور که در گزارش سایت ما از نشست خبری مدیرعامل همراه هم خوندین، این اپراتور از اپلیکیشن جدید خود به نام «ساینا» رونمایی کرده. این برنامه مثل وایبر و واتزاپ امکان تماس رایگان از راه اینترنت رو واسه مشترکین جفت و جور می آورد.

mHealth نام یکی از سرویسای در دست پیشرفت همراه اول در رابطه سلامته. این سرویس به کاربر اجازه میده تا اطلاعات درمانی خود مثل فشار خون رو از راه اس ام اس به سیستم بفرسته. اطلاعات دریافتی در مرحله بعد به وسیله پزشکان تحلیل می شه و نتیجه واسه کاربر فرستاده میشه.

سرویس ابری همراه اول

یه چند وقت پیش در نمایشگاه IFA واسه شما گزارشایی رو از خونهایی هوشمند جفت و جور کردیم، حالا در تلکام هم همراه اول نمونه ای از Smart Home رو به معرض نمایش گذاشته. هنوز در مورد این بخش اطلاعات زیادی منتشر نشده، اما انگار شما می تونین با به کار گیری تلفن هوشمند، کنترل وسایل خونه رو در دست گیرید.

این روزا تعداد فروشگاه های اندرویدی اونقدر زیاد شده، که نگه داشتن حساب اونا کار بسیار سختیه. همراه اول هم با «موبی بوک» به این بخش پای گذاشته. موبی بوک یه ویژگی جدا داره و اونم دقیق شدن و فوکوس کردن روی کتابای الکترونیکیه.

راهنمای مجازی همراه اول که اطلاعاتی رو در اختیار بازدید کنندگان قرار می داد.

گفتاک همون توییتر ایرانیه. با ظاهری مشابه با نمونه خارجی و حتی لوگویی مثل اون. باحال اینکه در تبلیغات این سرویس اومده «گفتاک، خلوت و گزیده». حال اینکه خلوت بودن چیجوری باید جزو ویژگیای یه شبکه اجتماعی باشه، بر ما هم پوشیده س. اما دست کم این شعار از طرف دیگه تا حدودی صداقت مسئولین در مورد سرویسشان رو نشون میده.

در حالی که نوترینو این روزا بیشتر در حد یه اسمه تا یه سرویس، همراه اول در تلکام تلاش می کنه تا با تکنیکای جور واجور، اینترنت موبایلش رو تبلیغ کنه.

برچسب ها :

ناموجود