دسته بندی: دکتر سئو
گوگل SEO راهنمای: منابع نهایی

به راهنمای گوگل سئو، راهنمای کامل و همه جانبه در رتبه بندی در رقابت در موتور جستجوی گوگل، خوش آمدید.

راهنمای WordStream به گوگل سئو
سئو چیست؟ سئو به بهینه سازی موتورهای جستجو و یا فرایند بهینه سازی وب سایت اشاره می کند تا از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل آسان شود.

پس چگونه محتوای سایت خود را برای گوگل سئو بهینه سازی کنید؟ اجازه بدهید WordStream مسیر را هدایت کند!

مبانی گوگل سئو: تحقیقات کلمه کلمات کلیدی
در حالت ایده آل، قبل از اینکه شما شروع به نوشتن مطالب کنید، بهتر است تحقیقات کلمه کلمات کلیدی خود را انجام دهید. این به شما امکان می دهد که کلمات کلیدی را در محتوای خود تمرکز کنید. بهترین استفاده از مخلوط کلمات کلیدی گسترده و طولانی است.

راهنمای پایگاه داده جستجوگر WordStream را بخوانید
راهنمای گوگل نهایی گوگل سئو را برای رقابت با کلمه کلمات کلیدی بخوانید
برای جستجوی کلمات کلیدی ارزشمند برای کسب و کار خود، ابزار تحقیق کلمات کلیدی WordStream را امتحان کنید
گوگل سئو 101 راهنمای: بهینه سازی صفحه
پس از تکمیل تحقیق کلمه کلمات کلیدی گوگل وضعیت بهینه بودن سایت شما برای موتورهای جستجو و فهرستی از کلمات کلیدی جستجوگرهای گوگل که می خواهید برای هدف قرار دهید، زمان نوشتن است! کلمات کلیدی وضعیت بهینه بودن سایت شما برای موتورهای جستجو باید در محتوای شما ظاهر شود – فقط از آن استفاده نکنید و یا محتوای شما به صورت اسپم نگاه کند.

راهنمای جستجوگر گوگل وب مستر
 کلمات کلیدی ارزشمند خود را در:

متن متن بدون شگفت انگیز، درست است؟ به یاد داشته باشید فقط استفاده از همان کلمات کلیدی دفعات زیاد. اضافه کردن در اصلاح کننده (به عنوان مثال “بهترین”، “بالا”) و طولانی مدت.
عنوان. داشتن کلمه کلمات کلیدی در عنوان شما نرخ کلیک(نرخ کلیک(CTR(نرخ کلیک نسبت به رتبه) یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است)(نرخ کلیک نسبت به رتبه) یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) به شما از صفحه نتایج موتور جستجو بهبود خواهد بخشید. (برای کسب راهنمایی بیشتر در زمینه نوشتن عناوین سازنده ی سئو، راهنمای تگ عنوان ما را ببینید.)
زیرشاخه ها عنوان های زیر عنوان / H2 نقاط با ارزش برای کلمات کلیدی سئو گوگل هستند.
کار شما هنوز تمام نشده است فراموش نکنید که کلمات کلیدی گوگل سئو را به:

عنوان متا: عنوان متا در نتایج موتور جستجو ظاهر می شود. استفاده از برخی کلمات کلیدی جامد در اینجا
شرح متا: این شرح زیر لینک شما در گوگل ظاهر می شود. یک توصیف فراگیر جذاب که شامل کلمات کلیدی مرتبط برای افزایش میزان کلیک شماست را بنویسید.
نام تصویر فایل / ALT(متن جایگزین تصاویر)(متن جایگزین تصاویر) ویژگی ها: اول از همه، شامل تصاویر در محتوای جستجوی گوگل خود را! تصاویر برای خوانندگان جذاب و جذاب هستند و گوگل نیز آنها را دوست دارد. از کلمه کلمات کلیدی در نام فایلها استفاده کنید (برای مثال، how-to-catch-fish.jpg). همچنین از خصیصه ALT(متن جایگزین تصاویر)(متن جایگزین تصاویر) برای توضیح موتور و کاربران استفاده کنید که تصویر با یک کلمه کلمات کلیدی است.
انکر تکست(متن لینک): لینک به صفحه جدید خود را از چندین صفحه دیگر در سایت خود، استفاده از کلمه کلمات کلیدی به عنوان انکر تکست(متن لینک). این باعث می شود که خزنده های گوگل به جستجوی و رتبه بندی صفحات شما کمک کنند.
نیاز به کمک بیشتری دارید؟ راهنمای کامل گوگل سئو برای ایجاد محتوا را در وبلاگ اینترنتی جذب مخاطب WordStream بخوانید.

راهنمای جستجوگر گوگل برای لینک دادن ساختمان و ارتقاء محتوا
به اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و ایجاد پیوندهایی به محتوای خود، به محتوای بهینه خود را افزایش دهید. مطمئن شوید که لینک های خارجی داخلی را ایجاد کنید و از سایت های خارجی خارج شوید. این فعالیت ها به عنوان “سئو آفلاین” شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک های لینک طعمه گوگل سئو:

لینک بیلدینگ(لینکسازی) 101: این راهنمای گوگل برای ساختن لینک های ساختمانی، چیزهای کوچک را پوشش می دهد.
چگونه برای ایجاد لینک های شگفت انگیز
پنج کارشناس در گوگل سئو Building Link: این راهنمای مبتنی بر گوگل وضعیت بهینه بودن سایت شما برای موتورهای جستجو را با مشاوره ای از گوگل سئو فراهم می کند که بهترین اسرار ساختمان لینک را به اشتراک می گذارند

برچسب ها :

ناموجود